+18 İçerik T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Fantazi Giyim

Fantazi giyim ürünleri çoğunlukla dantel , saten , sentetik , ipek ya da likralı kumaşlardan imal edilmektedir. Fantazi giyim ürünlerinde vinyl ve deri gibi kumaşlar da kullanılmaktadır. Fantazi giyim ürünlerinde dikkat çekmek , ilgi uyandırmak ve seksapaliteyi vurgulamak için kumaşın bazı bölümlerinde boşluklar ve kesikler bulunmaktadır.

Fantazi giyim kıyafetleri insanların mutluluğunada katkıda bulunmaktadır. Eşlerin beraber geçirecekleri mutlu ve heyecanlı bir gece, rahatlamalarına ve günün stresinden uzaklaşmalarına sebep olacaktır .

Fantazi giyim ürünleri böyle durumlarda çiftlerin imdadına yetişir ve eski heyecanın yeniden alevlenmesini sağlar. İnsanların sınır tanımayan hayallerini gerçekleştirmesinde fantazi giyim önemli yer tutmaktadır. Birbirini görmeye alışmış ve artık birbirinden sıkılan çiftlerin heycanlı ve renkli bir cinsel deneyim yaşamaları için fantazi giyim ürünlerini tercih etmeleri gerekmektedir.

Tek düze giden cinsel hayat , monotonluk ve geride kalan yılların miras bıraktığı alışkanlıklar, çiftler arasında bir takım anlaşmazlık ve huzursuzluklara sebebiyet vermektedir. Böyle durumlarda fantazi giyim çeşitlerinden ortaya çıkan sürpriz bir babydoll yada seksi bir vücut çorabı her iki tarafında mazide kalan heyecanları hatırlamasına sebep olabilir. Çiftlerin mutlu bir cinsel yaşam sürmesi sonucunda iş ve sosyal çevrede daha başarılı birer birey olabilmelerini sağlamaktadır. Bu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir. Cinsel yaşamı renklendirmek için üretilen iç giyim ürünlerinin genel adı fantazi giyimdir.

Çoğunluğu kadınlar için üretilen fantazi giyim kıyafetlerinde erkek modelleri de mevcuttur. Fantazi giyim üreticileri seksi kostümlerle cinsel heyecanın tavan yapmasını hedeflemektedirler ve bunda da başarılı olmuşlardır. Kostümler genellikle jartiyer, file çorap, tanga , mini etek ve başa takılan kep yada bandaj ile birlikte kullanılmaktadır. Fantazi giyimin bazı modellerinde seksiliği vurgulamak ve görsel şovu arttırmak için kesik bölgeler de bulunabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.