+18 İçerik T.C.K.' nın 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. GİRİŞ 18 YAŞINDAN BÜYÜĞÜM Çıkış
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 131 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Fantazi İç Giyim

Fantazi iç giyim ürünlerinin toplu halde kategorilendirildiği listemizde size de uygun mutlaka bir tanesinin olduğunu düşündüğümüz çeşitlerimizle sizlerleyiz ...
İç giyim çeşitleri arasında fantazi amaçlı olanların yeri gün geçtikçe artmaktadır. Bunun farkında olan üreticiler binlerce marka ve model üretip üstelik bunun yanı sıra daha renkli ve eğlenceli tasarımlara imza atmaktadırlar. Fantazi iç giyim birçok farklı isim altında üretilmektedir. Transparan ve vücudu komple saran vücut çorapları , gerçek deri ya da parlak suni deriden üretilen vinyl kıyafetler, jartiyerler , jartiyerler çorapları ve fantazi külotları bunlardan bazılarıdır. Fantazi iç giyim kategorimizde ilgi uyandıran bir diğer seçenek ise fantazi elbiselerdir.

Günlük kullanım dışında giyilebilen bu kıyafetler cinsel arzuyu tetikleyen niteliklere sahiptir. Fantazi iç giyim kıyafetlerinin birçoğu mini etekli olarak üretilmektedir. Bazı meslek gruplarına ait üniformalar daha seksi detaylarla süslenerek tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi iç giyim tasarımlarında en çok ilgi çekenler, hemşire kostümü, liseli kız kostümü, Noel anne kostümü , itfaiyeci kostümü ve hizmetçi kostümleridir. Fantezi iç giyim tasarımlarda ise en çok tercih edilen renkler siyah , kırmızı , fuşya ve pembedir.

Fantazi iç giyim ürünlerinde cinsel cazibeyi dahada arttırmak için küçük ayrıntılar göze çarpmaktadır. Parlak metal zincirler, püsküller, ponponlar, ekose kumaşlar ve kıyafetin bazı kısımlarındaki açıklıklar en göze çarpan detaylardandır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.